Jak powstał ranking?

W Wasze ręce oddajemy ranking, który opracowany został na bazie informacji z wielu źródeł. W porównaniu do innych, konkurencyjnych zestawień, w przypadku prezentowanego Wam rankingu wykorzystano nie tylko ankiety oraz wywiady kwestionariuszowe, ale również rekomendacje, badania rynku, a co najważniejsze… testy laboratoryjne.

Wszystkie produkty uwzględnione w naszym rankingu zostały odpowiednio przebadane nie tylko pod kątem skuteczności, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o to, by w zestawieniu tym znalazły się wyłącznie pewne, sprawdzone suplementy – takie, które nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Produkty przeszły specjalne testy laboratoryjne. Szereg naukowców, lekarzy i dietetyków potwierdziło ich pozytywne działanie. To jednak nie wszystko.

Tworząc ten ranking pod uwagę braliśmy przede wszystkim odczucia i doświadczenia tych, którzy z jakiś powodów zmuszeni byli używać tych specyfików. Nie tylko przeprowadziliśmy szereg ankiet oraz wywiadów kwestionariuszowych (w formie kwestionariusza osobowego), ale również pokusiliśmy się o badania rynku. Respondenci oceniali sześć głównych aspektów związanych z zaprezentowanymi tabletkami: nie tylko skuteczność działania, ale również ewentualne skutki uboczne, dostępność na rynku, cenę, trwałość rezultatów, a także szybkość działania.

Stworzenie tego rankingu wymagało od nas przetestowanie kilkudziesięciu popularnych w Polsce specyfików dedykowanych na tą właśnie dolegliwość. Zebrane przez nas informacje poszerzyliśmy o ewentualne rekomendacje. Gruntownie zapoznaliśmy się z opiniami i komentarzami innych. Przeprowadziliśmy szereg ankiet, aby wyodrębnić specyfiki najlepsze z najlepszych. Przepytaliśmy setki mężczyzn w trakcie i po kuracji o ich ewentualne odczucia, skutki uboczne.

Opinia tych, którzy borykali się bądź nadal borykają z „męskimi” dolegliwościami była dla nas najważniejsza. O pomoc w wyborze „najlepszych z najlepszych” poprosiliśmy współpracujących z nami specjalistów – naukowców, lekarzy oraz dietetyków. Po starannym skategoryzowaniu każdego z suplementów, dokładnej analizie Waszych ankiet i wywiadów mogliśmy wybrać te produkty, które prezentują się najlepiej – są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne, a ich efekty są trwałe (nawet po zakończeniu kuracji).

Niniejszy ranking ma pomóc wszystkim tym, którzy szukają czegoś odpowiedniego, jednakże nie mają zaufania do specyfików dostępnych w aptekach czy drogeriach. Mała podpowiedź w postaci najlepiej ocenianych na rynku produktów sprawdzi się w stosunku do tych, którzy nie lubią wychodzić z domu – nie chcą skorzystać z pomocy lekarza czy innego specjalisty.

Informacje zawarte w rankingu są na bieżąco aktualizowane. Nieustannie napływają do nas nowe opinie i komentarze. Wszystkie Wasze wiadomości dokładnie weryfikujemy i wprowadzamy wszelkie zmiany na bieżąco. Chcemy, aby opracowane przez nas zestawienie posłużyło jak największej ilości osób. Mamy nadzieję, że dzięki niemu każdy z Was znajdzie to, czego szuka.

eron_2_728x90