Jak przedłużyć stosunek?

przedluzeniestosunkuZ licznych danych statystycznych wynika, że blisko 70 proc. mężczyzn boryka się z takimi problemami jak przedwczesny wytrysk. W niektórych przypadkach dolegliwości te pojawiają się sporadycznie np. za sprawą trudnej sytuacji życiowej. U 30 proc. panów zbyt wczesny wytrysk pojawia się regularnie. Czy można temu zaradzić?

Ejakulacja w zbyt krótkim czasie od momentu penetracji, chociaż jest poważnym problemem, jest również do wyleczenia. Za nim udamy się do lekarza czy sięgniemy po środki farmakologiczne, powinniśmy zastosować się do kilku prostych zasad.

  1. Zwiększ aktywność seksualną

Częste, regularne uprawianie seksu obniża ryzyko wystąpienia przedwczesnej ejakulacji. Im dłuższe przerwy pomiędzy stosunkami, tym większe prawdopodobieństwo, że wytrysk wystąpi zaraz po rozpoczęciu penetracji.

  1. Zainwestuj w prezerwatywy

Prezerwatywy to nie tylko zabezpieczenie przed ewentualną ciążą czy chorobami wenerycznymi. Ten praktyczny środek antykoncepcyjny osłabia doznania seksualne. Na rynku znajdziemy szereg produktów, które zostały stworzone z myślą o mężczyznach chcących przedłużyć stosunek płciowy.

  1. Daj szanse partnerce

Nie zawsze Ty musisz dominować. Pozycje seksualne, w których prym wiedzie płeć piękna mogą przyczynić się do wydłużenia czasu trwania stosunku.

  1. Nie rezygnuj z masturbacji

Nie od dziś wiadomo, że regularna masturbacja może znacząco wydłużyć stosunek seksualny. Warto podczas stymulacji penisa ćwiczyć swoją silną wolą. Kiedy poczujesz, że zbliżasz się do momentu ejakulacji przerwij. Wznów masturbacje, gdy napięcie opadnie. Mimo, że efekty nie będą widoczne od razu, po kilku tygodniach na pewno odczujesz różnicę.

Jeśli chodzi o masturbację, nigdy nie onanizuj się w pośpiechu – „na szybko”. Niechlujna stymulacja penisa prowadzi do wykształcenia się nieodpowiednich odruchów organizmu, które mogą skutkować pogorszeniem jakości stosunku seksualnego z partnerką.

Masturbuj się bezpośrednio przed seksem. Ta metoda, chociaż na pewno przyczyni się do wydłużenia stosunku, może mieć wpływ na erekcję. Bezpośrednio po masturbacji możesz mieć problem z osiągnięciem wzwodu.

  1. Zainwestuj w różnego rodzaju specyfiki

Na rynku znajdziemy szereg specyfików mających duży wpływ na przedłużenie stosunku seksualnego. Jednym z nich jest preparat do znieczulania miejscowego, opóźniający moment ejakulacji. Dobrą opcją są również suplementy diety, dostępne w specjalnych sklepach bez recepty. Zanim zaczniesz stosować medykamenty, zgłoś się do lekarza bądź seksuologa. Niektóre specyfiki mogą działać uczulająco, a jeszcze inne mogą mieć negatywny wpływ na cały organizm. Warto wybierać produkty, które stworzone zostały na bazie naturalnych składników.

  1. Zastosuj ćwiczenia relaksacyjne

Jeżeli Twoje problemy z przedwczesnym wytryskiem są wynikiem długotrwałego stresu, dobrą opcją są ćwiczenia relaksacyjne. Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że ich dolegliwości mogą mieć podłoże psychiczne.

eron_2_728x90