O serwisie

Witamy Państwa w naszym serwisie!

Nasza firma już od dawien dawna specjalizuje się w tworzeniu niezależnych rankingów produktowych, specyfików powszechnie dostępnych na terenie Polski. W oparciu o gruntowne badania rynku, ankiety oraz wywiady kwestionariuszowe prowadzimy zestawienia wszelkiego rodzaju suplementów diety, tabletek oraz innych specyfików powszechnie stosowanych w życiu codziennym. Informacje czerpiemy nie tylko od Was, a więc tych, którzy daną rzecz zdążyli już przetestować, ale również od samych specjalistów. Współpracujemy bowiem z lekarzami, dietetykami, trenerami personalnymi, specjalistami ds. żywienia, a także laboratoriami.

Połączenie naszych umiejętności, zdobytych za sprawą wielu lat działania na polskim rynku, a także doświadczenia lekarzy, mają Państwo dostęp do pewnych, rzetelnych, sprawdzonych, a co najważniejsze nieustannie aktualizowanych wyników. Żywimy głęboką nadzieję, że prowadzone przez nas badania, a co za tym idzie tworzone zestawienia pozwolą wybrać Państwu najodpowiedniejszy suplement diety.

Każdy z ujętych w rankingu produktów został poddany starannym, szczegółowym analizom. Zbadaliśmy specyfiki zarówno pod względem składu, bezpieczeństwa, skuteczności jak i popularności. Nasze własne badania uzupełniliśmy o opinie osób, które miały styczność z danym preparatem.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ujęte przez nas informacje były dla Państwa jasne, czytelne i zrozumiałe. Wierzymy, że nasze badania nie pójdą na marne i dzięki nim będą mogli Państwo wybrać suplement odpowiedni dla siebie – skuteczny, bezpieczny i pewny. Oczywiście przed analizą przygotowanych przez nas rankingów zapraszamy Państwa do zapoznania się z kryteriami oceny oraz zasadami, jakimi kierowaliśmy się podczas ich tworzenia.